wizards-unite-intro-trailer

Čarodějky a čarodějové,

Niantic odhalil nové intro, které přibližuje příběh hry – do jaké časové osy je zasazena hra a co se stalo. Dále bylo vydáno prohlášení ohledně bety. Bohužel se jedná spíše o děkování a samotné datum spuštění je prozatím v nedohlednu.

„Jak se blíží globální spuštění Harry Potter: Wizards Unite, chtěli jsme se s vámi podělit o několik nových informací. V dubnu jsme spustili beta verzi hry na Novém Zélandu a o několik týdnů později v Austrálii. Během testování jsme se sbírali zpětnou vazbu od hráčů a následně aktualizovali hru, abychom vám dopřáli ještě příjemnější zážitek ze hry při vydání. Mezitím také probíhali interní testy, kdy se opravovali bugy a zlepšovala se samotná hratelnost.

Spousta z vás na Novém Zélandu a Austrálii odvedla neuvěřitelně skvělou práci. Obdrželi jsme kvalitní zpětnou vazbu a velice se toho ceníme. Během ladění hry jsme také dokončovali nové funkce, které bude odhaleny během širšího spouštění hry.

Abychom vám pomohli lépe se připravit na dobrodružství, chceme se s vámi podělit o video, které odhaluje příběh, časovou osu a samozřejmě něco málo o Calamity.“

Klíčové momenty z traileru

  • 0:01 – Voldemort byl poražen a Denní Věštec ukazuje článek s názvem „Bradavice zachráněny“ a podtitulek „Potter vyhrál rozhodující střetnutí“.
  • 0:04 – Bradavičtí hrdinové se připojili k Ministerstvu a spolupracují s ostatními.
  • 0:10 – Nová éra míru na Ministerstvu začíná s jejím postupným obnovováním po bitvě o Bradavice.
  • 0:13 – Kouzelnická Konfederace na tom nikdy nebyla lépe, kouzelnický svět se uzdravuje a věci se zlepšují.
  • 0:16 – Londýnská Pětka zmizela, žádný podezřelí na obzoru. Není jasné, kdo je Londýnská Pětka, ale vypravěč říká, že nikdo nezmizel od temných časů.
  • 0:19 – Vyšetřování Londýnské Pětky nikam nevedlo, ba naopak, zaseklo se. Na místě činu zůstal akorát Quibbler hned vedle kabátu a Denního Věštce.
  • 0:23 – Vyšetřování Londýnské Pětky byly přerušeno. Vypravěč říká „Je mi to jedno, najděte je“.
  • 0:25 – Udála se Kalamita (The Calamity) a kouzelnický svět byl vržen do chaosu.
  • 0:29 – Ministerstvo se potýká se velkým množstvím problémů, které způsobila Kalamita, a nejsem schopni to zvládnout. Vypravěč říká: „Musíme ochránit naše utajení“.
  • 0:33 – Trailer končí se slovy: „Kouzelnický svět je na pokraji odhalení. Potřebujeme tvou pomoc.“ Vypravěč říká: „Mudlové se nesmí o nás dozvědět“.

Komentujte

avatar
  Přihlásit se k odběru e-mailem  
Upozornit na