Profese

Ve světe Wizards Unite existují 3 profese, z nichž má každá konkrétní výhody a nevýhody proti určitému typu nepřátel (Foes). Unikátem je, že před každým bojem se dá profese změnit a díky tomu je tak možné zvýšit výhody skupiny. Ideální je, když se každý hráč ve skupině zaměří na rozdílné profese a věnují se tak pouze jednomu stromu zkušeností. (Skill Tree)

Auror / Bystrozor

Bystrozorové jsou bojoví veteráni, kteří porážejí nepřátelé (Foes) kombinací vrozeného vůdcovství a zásobou oslabujících kouzel. V boji jsou nejefektivnější proti temným silám (Dark Forces). Bystrozorové jsou jedni z hlavních útočníků, kteří se hodí do každé skupiny.

Zajímavosti o profesi

Bystrozorové hájí zákon v Kouzelnickém světě. Jako poslední obranná linie proti černé magii (Dark Arts), jsou připraveni položit život za nevinné.

Nejznámější Bystrozorové

Harry Potter Theseus Scamander
Theodard Fontaine Charity Wilkinsonová

 

Magizoologist / Magiozoolog

Magiozoologové jsou trénováni k chovu kouzelných tvorů a péči o ně. V boji jsou nejefektivnější proti Zvířatům (Beasts) a soustředí se na léčení a pomoc spoluhráčům.

Magiozoologové jsou léčitelé (healers), kteří udržují tým naživu dokud skupina nezdolá své nepřátelé.

Zajímavosti o profesi

Magiozoologové jsou kouzelníci, kteří se zajímají o studium kouzelných tvorů a mohou zastat velmi širokou roli. Existuje nespočet specializací této profese, například Drakologie (Dragonology), která se zabývá studiem draků. Úžasný příkladem někoho, kdo se draky zabývá je Charlie Weasly.

Nejznámější Magiozoologové

Rubeus Hagrid Lenka Láskorádová
Mlok Scamander Rolf Scamander

Professor/ Profesor

Profesoři jsou kouzelníky, kteří k poražení nepřátel (Foes) využívají svých znalostí magie. Výborní jsou také v podpoře skupiny a v boji se nejvíce osvědčí proti Kuriozitám (Curiosities)

Profesoři jsou primárně určeni k podpoře skupiny, nabízejí ale také nespočet kouzel na pomoc přátelům. Rovněž nabízejí pomocná kouzla proti nepřátelům.

Nejznámější Profesoři

Minerva McGonagallová Remus Lupin
Albus Brumbál

Zakládající profesoři Bradavic

Godric Nebelvír Salazar Zmijozel
Rowena z Havraspáru Helga z Mrzimoru

1
Komentujte

avatar
1 Komentované diskuze
0 Odpovědi na diskuzi
0 Sledující
 
Nejvíce reakcí na komentář
Nejžhavější diskuze
1 Comment authors
dusan Recent comment authors
  Přihlásit se k odběru e-mailem  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
dusan
Host
dusan

super