Mapa

Ve hře jsou 3 typy budov

  • Skleníky
  • Hospůdky
  • Pevnosti

Skleníky

Skleníky jsou určené pro sběr přísad na vaření lektvarů. Přísady do lektvarů se dají nalézt také pohozené na mapě. Skleníky jsou nejlehčí možnost, jak si obstarat přísady. Od verze hry 2.0.1 je možnost tzv. Social Growing (Společného pěstování). Tzn. že se dají na mapě posbírat semínka a voda. Přísady se tak dají zasadit ve skleníku a ze semínek vyrostou přísady na lektvary. Existuje zde i možnost, že ostatní hráči se do pěstování zapojí. Funguje to tak, že hráč přispěje svou kouzelnou energií (zvolí počet) a zakreslí symbol kouzla.

Hospůdky

Nejrozšířenějším typem budovy jsou hospůdky. Vstupem do hospůdky máš možnost doplnit si kouzelnickou energii. Stačí obkreslit symbol na obrazovce. Můžeš navštívit přinejmenším 5 typů hospůdek. Každá z nich dobíjí různé množství kouzelnické energie.

Modrá Hnědá Zelená Fialová Světle fialová
1 energie x x
2 energie x x x x x
3 energie x
5 energie x
6 energie x x x
7 energie x x
10 energie x

Pevnosti

Pevnosti jsou místa, kde jde do tuhého. Oproti Pokémon Go, kde ve stadionech bojuješ proti Pokémonům nějakého hráče, zde bojuješ proti vygenerovaným nepřátelům.

Samozřejmě, že se dají pevnosti sólovat, ale v partě je to větší sranda. Navíc každá profese má své výhody a nevýhody proti určitému typu nepřátel.

Hledání Stop

Na mapě máš možnost zahlédnout tzv. Stopy. Každá Stopa má své logo (viz výše). Po kliknutí na Stopu se ti zobrazí Nález.

Detektory temných věcí (Dark Detectors) mohu být umístěny do hospůdek ke zvýšení výskytu vzácnějších Stop. Vzácnější Stopu poznáš podle zlatého světla, které z ní vychází, viz obrázek.

Parky

Výskyt Stop konkrétního typu nálezu je častější v parcích. Parky jsou označeny rozcestníkem s vlajkou jedné z ikon Stop.

Komentujte

avatar
  Přihlásit se k odběru e-mailem  
Upozornit na