Knihy z oddělení s omezeným přístupem (Restricted section books)

Úvod

Knihy z oddělení s omezeným přístupem (Restricted Section Books), ty zelené, jsou speciální knihy, které se zatím dají sehnat pouze z Briliant eventu. 

Nejsilnější kouzla profesorů se odemykají právě těmito knihami. Tzn. že každý profesor by měl povinně absolvovat Briliant event (kde si může nasbírat až 15 knih).

Kde knihy získat?

Jedinou možností, jak už bylo výše zmíněno, je splnit Brilliant Event a splnit speciální úkoly. Pokud chceš získat maximum knih, tzn. 15, musíš splnit všechny úkoly. Jaké jsou úkoly a co vše se musí splnit jsme sepsali v článku o Brilliant eventu.

Jak knihy používat?

Každá profese potřebuje rozdílný počet knih na maximalizaci schopností.

Bystrozor (Auror) 115
Magizoologist (Magiozoolog) 115
Professor (Profesor) 223

 

Bystrozor

Jako bystrozor by ses měl soustředit na vylepšování matoucích a oslabujících kouzel (Improved Weakness Hex, Weakness Hex Maxima, Confusion Hex Mastery, Confusion Hex Repetititons). Vylepšení těchto kouzel ti zajistí maximalizaci poškození.

Magiozoolog

Jako Magiozoolog ze začátku hry nedáváš skoro žádné poškození. To se ovšem změní po odemčení schopnosti Become the Beast. Cesta je to ale dlouhá. Doporučujeme zelené knihy investovat do Luna’s Stamina Charm, Stamina Charm Maxima a Improved Revive Charm

Profesor

Soustřeď se hlavně na Improved Deterioration Hex, Deterioraion Hex Maxima a Deterioration Hex Mastery. Sice vylepšení bude stát 28 knih, ale Deterioration Hex je základ tvé hry.

Komentujte

avatar
  Přihlásit se k odběru e-mailem  
Upozornit na