Blast-Ended Skrewt

Blast-Ended Skrewt

Blast-Ended Skrewts, controversially bred by Rubeus Hagrid, are a cross between Manticores and Fire Crabs. Aggressive and ill-tempered, male Blast-Ended Skrewts have stingers, while the females have suckers in order to suck blood.

Třaskavý škvorejš

Třaskaví škvorejši, kontroverzně chovaní Rubeusem Hagridem. Jsou to kříženci mantichory a ohňového kraba. Agresivní a nebezpečně temperamentní. Samci mají na třaskavém zadku jedové trny a samice zase bradavky, kterými pravděpodobně sají krev

O Nálezu

Informace

Úroveň ohrožení
Zkušenosti 250 XP

 

Potřebné kousky fragmentů

Základní 4
Bronz 12
Stříbro 24
Zlato 36

O Zvířeti

Klasifikace MK: XXXX

Nebezpečný / vyžaduje odborné znalosti / zkušený kouzelník by ho měl zvládnout.

Detailní popis

Třaskaví skvorejši vypadají jako divní humři bez krunýře, jsou bledí a slizcí, nemají vidět hlavu a nohy jim trčí z nejpodivnějších míst. Velmi páchnou. Samci mají na třaskavém zadku jedové trny a samice zase bradavky, kterými pravděpodobně sají krev. Na zadní části těla mají třaskavý zadek, pomocí kterého se i pohybují – když jim z toho zadku vyšlehnou jiskry, popoletí o pár cm dopředu. Pokud stojíte v jeho blízkosti, může vás i popálit, ale pouze tehdy, když se chce pohybovat. Skvorejši velmi rychle rostou a mohou se mezi sebou i pozabíjet.

Zdroj: Fantastická zvířata a kde je najít

Komentujte

avatar
  Přihlásit se k odběru e-mailem  
Upozornit na